אודות

אני מאמין שהעיסוק באדריכלות ועיצוב פנים סינרגי היא מערכת יחסים בין החלל לאדם, משלבת בתוכה חיבור בן החומר לרוח ונפש האדם, הרבה דמיון ויצירה תוך התמקדות בהיבטים ודרישות מקצועיות ודורש יכולות רבות ומגונות כולל מעולם המטאפזיקה והתת מודע. .

המשך לפרטים אודותיי

 

בוגר בהצטיינות של מיכללת Pure   המכללה לעיצוב פנים סינרגי מבית מדרשה של אדריכלית יעלה איבגי  ממציאת הגישה והשיטה של עיצוב פנים המדוייקת לאדם וגורמת להכניס שפע  ואנרגיות לאנשים בבתים ובעסקים, כמו כן , בוגר בהצטיינות של במכללת אולטימה עיצוב פנים ובעל תעודת הנדסאי.


המשרד הוקם בשנת 2010 , עוסק במגוון פרוייקטים בעיקר בתחום בניה פרטית, דירות יוקרה, דירות לשיפוץ , דירות קטנות ווילות למגורים. המשרד אף עוסק בעיצוב ותיכנון משרדים, חנויות וקלינקות.

המשרד מעניק יחס אישי לכל לקוח. מעניק פתרון כולל החל משלב זיהוי הצרכים תוך ליווי בבחירת חומרי הגמר, ופיקוח קפדני על בעלי המקצוע בשטח וליווי כל התהליך עד לקבלת מפתח.

כל פרויקט מתחיל בתאריך ובשעת הלידה של הלקוח, כמו גם תכנית הדירה", הוא אומר, "בהתאם למפה האנרגטית של הבית אני יודע את מצב האנרגיות בבית, האם הבית תקוע או לא, ומהם האזורים המבורכים והמאתגרים בו.  אני יודע כיצד לעצב ולאזן את הבית תוך שימוש באחד מחמשת האלמנטים של היקום– מים, אש, מתכת, עץ, או אדמה.

לפני תחילת כל פרוייקט אני מבצע מפה אנרגטית לבית, ואסטרולגית  ולאנשי  הבית,התכנון והעיצוב מלווה בסט של שרטוטים ותכניות מלא ומפורט ובהדמיות תלת מימדית הממחישות את החלל באופן מדוייק וחוסכת זמן וכסף רב.

התוצאה המתקבלת בתים ודירות ועסקים בתדר גבוה המשפיעים לטובה על הדיירים בין משפיע על בריאות, פרנסה, זוגיות, ילדים או אהבה.  עם שפע והרמוניה ואנרגיות טובות, סינרגיה אנרגטית, איזון והרמוניה עיצוב שמשנה חיים.

 

 

מהעיתונות:

כתבה ממעריב: שיטת העיצוב שמאפשרת שינוי בחיים כובשת את העשירון העליון
לחצו כאן לצפייה בכתבה

כתבה מהשקמה ראשון לציון : פנג שוואי באדריכלות ועיצוב פנים: המומחים שאתם חייבים להכיר.
לחצו כאן לצפייה בכתבה

כתבה ממגזין את: עיצוב משנה חיים: שיטת העיצוב שתשפר לכן את היום.
לחצו כאן לצפייה בכתבה

  • Facebook - Black Circle
  • Google+ - Black Circle
  • YouTube - Black Circle